liveriga.com

Oficiālā Rīgas tūrisma mājaslapa: www.liveriga.com

Oficiālā Latvijas tūrisma mājaslapa: www.latvia.travel

Un atceraties, JÅ«s vienmÄ“r esat laipni aicināti sazināties ar mÅ«su viesu uzņemšans nodaļas darbiniekiem,
lai noskaidrotu jebkuru radušos jautājumu. MÄ“s vienmÄ“r esam atvÄ“rti un pieejami JÅ«su Ä“rtÄ«bai!

TURPINĀSIM SAVU DARBĪBU KĀ NEATKARĪGA VIESNĪCA- AIRPORT HOTEL MĀRA.

«Airport Hotel Māra» ir mājÄ«ga un omulÄ«ga viesnÄ«ca, kas jau 21 gadus uzņem viesus. Tā ir  iekārtota Kanādas un Amerikas stilā – no Kanādas vestas gan mÄ“beles, gan cita viesnÄ«cā meklÄ“jamā infrastruktÅ«ra.

Šogad viesnÄ«ca nākusi klajā ar jaunumiem – pÄ“c 21 gada sadarbÄ«bas ar starptautisko viesnÄ«cu tÄ«klu “Best Western”, tā savu darbu turpinās kā neatkarÄ«ga viesnÄ«ca, pati lemjot par savu izaugsmi un attÄ«stÄ«bu.

ViesnÄ«ca atrodas skaistā un klusā dabas ielokā – te ziemā un vasaras rÄ«tos viesus priecÄ“ stirniņas un eži. Meža ieloks arÄ« pieklusina lidmašÄ«nu skaņu, un, lai arÄ« lidosta atrodas tikai 2 kilometrus no lidostas, te valda klusums.

Klusums noder arÄ« uzņēmÄ“jiem, kas te regulāri rÄ«ko dažādas konferences, seminārus un apmācÄ«bas – viesnÄ«cā ir pat divas telpas, kas paredzÄ“tas šÄdām norisÄ“m. ViesnÄ«cas atrašanās vieta – tuvu lidostai, bet nostāk no RÄ«gas centra, ļauj pasākumu dalÄ«bniekiem pilnÄ«bā pievÄ“rsties pasākumam, neuztraucoties par to, ka ārpusÄ“ viņus gaida kņada un iespÄ“ja ātrāk pabeigt pasākumu, dodoties iepirkties vai izbaudÄ«t vecpilsÄ“tu. Cauru diennakti atvÄ“rts bārs un sauna.

“Airport Hotel Māra” omulÄ«gajās telpās ir iespÄ“jams izmitināt 55 cilvÄ“kus Ä“rtās, Amerikas standartiem atbilstošÄs – tātad platās un Ä“rtās gultās. Ir pieejami Ä£imenes divistabu numuriņi, kas paredzÄ“ti 5 cilvÄ“kiem, tāpat ir “pus lukss” numuri – 4 personām un ekonomiskās klases dzÄ«voklis  – 2 personām. VienmÄ“r ir iespÄ“ja rezervÄ“t papildus gultas.

ViesnÄ«cu ir iecienÄ«juši kā vietÄ“jie iedzÄ«votāji, tā arÄ« ārzemnieki – visbiežāk te viesojas igauņi, lietuvieši un vācieši. Izmitināt netālu var arÄ« savus četrkājainos draugus – tepat MārupÄ“ esošajā dzÄ«vnieku viesnÄ«cā “Rekša Māja”.

Liela priekšrocÄ«ba viesnÄ«cai ir iespÄ“ja ikvienam viesim pagalmā novietot autobusus, treilerus, lielgabarÄ«ta autopiekabes un nestandarta tehniku.

Plašums atļauj rÄ«kot brÄ«vdabas pasākumus – 2 hektāru pļavā tiek organizÄ“ti ne tikai interesanti pasākumi, bet arÄ« privāto helihopteru nosÄ“dināšana un pat gaisa balonu tÅ«risms.

Par “Airport Hotel Māra” un to, kāpÄ“c pieņemts lÄ“mums kļūt neatkarÄ«gai vislabāk var pastāstÄ«t paši viesnÄ«cas darbinieki:

Aija ŠÄ“la, viesnÄ«cas valdes priekšsÄ“dÄ“tāja

Esam pateicÄ«gi BW Ä·Ä“dei par labo skolu viesnÄ«cu biznesā - uzstādot augstus kvalitātes standartus. Tā rezultātā jÅ«tamies galvas tiesu augstāk par vienu vai otru citu 3 zvaigžņu viesnÄ«cu Latvijā, jo ne vienreiz vien sertifikācijas komisija ir piedāvājusi mums pāriet uz 4 zvaigžņu viesnÄ«cu. TomÄ“r mÄ“s uzskatam, ka labāk bÅ«t stabilai 3 zvaigžņu kategorijai nekā “pievilktai” 4 zvaigžņu.

Agnese Guršinska – izpilddirektore

ŠÄ« ir mana otrā “Best Western” Ä·Ä“dÄ“ vadÄ«tā viesnÄ«ca pÄ“c Lielbritānijā vadÄ«tās. Ä»oti daudzi klienti uztvÄ“ra mÅ«s kā “Best Western” kompānijai piederošu viesnÄ«cu, bet MÄ’S VÄ’LAMIES pasniegt sevi kā neatkarÄ«gu un veiksmÄ«gi funkcionÄ“jošu viesnÄ«cu. Protams, jāatzÄ«st, ka mÄ“s jutāmies lepni ar to, ka bijām vienÄ«gā “BW” zÄ«mola viesnÄ«ca Latvijā pÄ“dÄ“jos gados. TomÄ“r visam ir savs laiks, un tāpÄ“c 2018 gadu esam uzsākuši jau savas neatkarÄ«gās gaitas! LÄ«dz ar to arÄ« uzskatam, ka esam vairāk gatavi jauniem izaicinājumiem viesnÄ«cu biznesā. Domāju, ka mums ir liels potenciāls tieši mÅ«su viesnÄ«cas atrašanās vietas dēļ - pie lidostas un tuvu RÄ«gas centram!

Autors: Artis Spertāls
Avots: BalticTravelnews.com/Airport Hotel Māra

JAUNUMI

Oficiālā Rīgas tūrisma mājaslapa: www.liveriga.com

Oficiālā Latvijas tūrisma mājaslapa: www.latvia.travel

Kā arī iesakām apmeklēt vietni Enjoyedbyme.com iedvesmai un padomiem, apceļojot dzimto Latviju.

Un atceraties, Jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mūsu viesu uzņemšans nodaļas darbiniekiem,
lai noskaidrotu jebkuru radušos jautājumu. Mēs vienmēr esam atvērti un pieejami Jūsu ērtībai!

Sazinieties ar mums

Tel.: +371 67702718
Fakss: +371 67 702 708
E-pasts: hotel@hotelmara.lv

Privātuma politika

Vārds:


Telefons:
E-pasts:


Jūsu ziņa: