�?rtības labad, lūdzu, izdrukājiet ceļu sh�?mu.

  • - Braucot virzienā no Jūrmalas uz Rīgu pa A10 (Kārļa Ulma�?a gatve), laikus ie�?emt labo joslu, izv�?l�?ties labo nobrauktuvi pirms viadukta, braukt taisni (zem viadukta), kad ieraugāt norādi uz viesnīcu, straujš pagrieziens pa labi (aptuveni 100 m p�?c izbraukšanes zem viadukta).
  • - Braucot virzienā no Rīgas uz Jūrmalu pa A10 (Kārļa Ulma�?a gatve), jāseko ceļa norād�?m uz starptautisko lidostu "Rīga". Uzbraucot uz viadukta, jāpaliek labajā joslā un griežot pa labi, nobraukt no viadukta, lai nokļūtu atpakaļ uz A10 jau pret�?jā virzienā. Kad esat uz A10, aptuveni p�?c 100 m straujš pagrieziens pa labi uz Kalnciema ielu (labajā ceļa pus�? redzama norāde uz viesnīcu).
  • - Braucot no starptautiskās lidostas "Rīga", pārbrauciet taisni pāri pirmajam regul�?tajam krustojumam. Aiz otrās autobusa pieturas "Rūdas" pirmā iela pa labi. Ielas kreisajā pus�? redzama norāde uz viesnīcu.

Ar sabiedrisko transportu līdz lidostai "Rīga" nokļūsiet 5 minūt�?s, bet līdz Vecrīgai 20 minūt�?s. Rīgas Centrāltirgū vai Centrālajā dzelzceļa stacijā nonāksiet 25 minūt�?s. Viena brauciena izmaksas ir 2.00 EUR, p�?rkot biļeti pie autovadītāja. P�?rkot biļeti kioskā, cena vienam braucienam 1,15 EUR. Skatīt vairāk informācijas Rīgas Satiksmes mājaslapā.

 

Informācijai lūdzam zvanīt+371 67702718, +371 26323500 vai rakstīt hotel@hotelmara.lv

JAUNUMI

Oficiālā Rīgas tūrisma mājaslapa: www.liveriga.com

Oficiālā Latvijas tūrisma mājaslapa: www.latvia.travel

Kā arī iesakām apmeklēt vietni Enjoyedbyme.com iedvesmai un padomiem, apceļojot dzimto Latviju.

Un atceraties, Jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mūsu viesu uzņemšans nodaļas darbiniekiem,
lai noskaidrotu jebkuru radušos jautājumu. Mēs vienmēr esam atvērti un pieejami Jūsu ērtībai!

Sazinieties ar mums

Tel.: +371 67702718
Fakss: +371 67 702 708
E-pasts: hotel@hotelmara.lv

Privātuma politika

Vārds:


Telefons:
E-pasts:


Jūsu ziņa: