Ērtības labad, lūdzu, izdrukājiet ceļu shēmu.

  • - Braucot virzienā no JÅ«rmalas uz RÄ«gu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), laikus ieņemt labo joslu, izvÄ“lÄ“ties labo nobrauktuvi pirms viadukta, braukt taisni (zem viadukta), kad ieraugāt norādi uz viesnÄ«cu, straujš pagrieziens pa labi (aptuveni 100 m pÄ“c izbraukšanes zem viadukta).
  • - Braucot virzienā no RÄ«gas uz JÅ«rmalu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), jāseko ceļa norādÄ“m uz starptautisko lidostu "RÄ«ga". Uzbraucot uz viadukta, jāpaliek labajā joslā un griežot pa labi, nobraukt no viadukta, lai nokļūtu atpakaļ uz A10 jau pretÄ“jā virzienā. Kad esat uz A10, aptuveni pÄ“c 100 m straujš pagrieziens pa labi uz Kalnciema ielu (labajā ceļa pusÄ“ redzama norāde uz viesnÄ«cu).
  • - Braucot no starptautiskās lidostas "RÄ«ga", pārbrauciet taisni pāri pirmajam regulÄ“tajam krustojumam. Aiz otrās autobusa pieturas "RÅ«das" pirmā iela pa labi. Ielas kreisajā pusÄ“ redzama norāde uz viesnÄ«cu.

Ar sabiedrisko transportu līdz lidostai "Rīga" nokļūsiet 5 minūtēs, bet līdz Vecrīgai 20 minūtēs. Rīgas Centrāltirgū vai Centrālajā dzelzceļa stacijā nonāksiet 25 minūtēs. Viena brauciena izmaksas ir 2.00 EUR, pērkot biļeti pie autovadītāja. Pērkot biļeti kioskā, cena vienam braucienam 1,15 EUR. Skatīt vairāk informācijas Rīgas Satiksmes mājaslapā.

 

Informācijai lūdzam zvanīt+371 67702718, +371 26323500 vai rakstīt hotel@hotelmara.lv

JAUNUMI

Oficiālā Rīgas tūrisma mājaslapa: www.liveriga.com

Oficiālā Latvijas tūrisma mājaslapa: www.latvia.travel

Kā arī iesakām apmeklēt vietni Enjoyedbyme.com iedvesmai un padomiem, apceļojot dzimto Latviju.

Un atceraties, Jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mūsu viesu uzņemšans nodaļas darbiniekiem,
lai noskaidrotu jebkuru radušos jautājumu. Mēs vienmēr esam atvērti un pieejami Jūsu ērtībai!

Sazinieties ar mums

Tel.: +371 67702718
Fakss: +371 67 702 708
E-pasts: hotel@hotelmara.lv

Privātuma politika

Vārds:


Telefons:
E-pasts:


Jūsu ziņa: