Best Western Hotel Māra atrodas 2 km attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga" (RIX) uz neliela Kalnciema ielas posma (adrese: Kalnciema iela 186), kurš atrodas uz dienvidiem no lidostas "Rīga" pievadceļa P133 un autoceļa A10 krustojuma, un robežojas ar šiem diviem ceļiem (P133 un A10).

GPS koordinātas: N 56°55.632      E 24°00.367

Karte. Shēma, kā līdz mums nokļūt.

 

Viesnīcas autotransports
Best Western Hotel Māra piedāvā savus viesus
nogādāt lidostā vai atvest no tās. Jums tikai jāpaziņo, cikos un ar kādu reisu ierodaties. Maksa par pakalpojumu 5.00 EUR (vienā virzienā) + lidostas stāvvietas izmaskas, gaidīšanas gadījumā (1.50 EUR/pusstundā). Iespēja organizēt sagaidīšanu atlidošanas zālē ar uzrakstu. Šī pakalpojuma papildus maksa + 5.00 EUR.

Ar privāto autotransportu
Ērtības labad, lūdzu, izdrukājiet ceļu shēmu.
 - Braucot virzienā no Jūrmalas uz Rīgu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), laikus ieņemt labo joslu, izvēlēties labo nobrauktuvi pirms viadukta, braukt taisni (zem viadukta), kad ieraugāt norādi uz viesnīcu, straujš pagrieziens pa labi (aptuveni 100 m pēc izbraukšanes zem viadukta).
 - Braucot virzienā no Rīgas uz Jūrmalu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), jāseko ceļa norādēm uz starptautisko lidostu "Rīga". Uzbraucot uz viadukta, jāpaliek labajā joslā un griežot pa labi, nobraukt no viadukta, lai nokļūtu atpakaļ uz A10 jau pretējā virzienā. Kad esat uz A10, aptuveni pēc 100 m straujš pagrieziens pa labi uz Kalnciema ielu (labajā ceļa pusē redzama norāde uz viesnīcu).
 - Braucot no starptautiskās lidostas "Rīga", pārbrauciet taisni pāri pirmajam regulētajam krustojumam. Aiz otrās autobusa pieturas "Rūdas" pirmā iela pa labi. Ielas kreisajā pusē redzama norāde uz viesnīcu.

Sabiedriskais transports
Pie mums var nokļūt arī ar Rīgas pilsētas sabiedrisko transportu (autobuss Nr. 22, mikroautobuss Nr. 222 un Nr. 241). Jābrauc līdz pieturai "Rūdas". 
Ar sabiedrisko transportu līdz lidostai "Rīga" nokļūsiet 5 minūtēs, bet līdz Vecrīgai 20 minūtēs. Rīgas Centrāltirgū vai Centrālajā dzelzceļa stacijā nonāksiet 25 minūtēs. Viena brauciena izmaksas ir 2.00 EUR
, pērkot biļeti pie autovadītāja. Pērkot biļeti kioskā, cena vienam braucienam 1,15 EUR. Skatīt vairāk informācijas Rīgas Satiksmes mājaslapā.