Airport Hotel Māra piedāvā savus viesus nogādāt lidostā vai atvest no tās. Jums tikai jāpaziņo, cikos un ar kādu reisu ierodaties. Maksa par pakalpojumu 7.00 EUR (vienā virzienā). Iespēja organizēt sagaidīšanu atlidošanas zālē ar uzrakstu. (Pieteikšana ne vēlāk kā 24h pirms ielidošanas brīža.)

Ērtības labad, lūdzu, izdrukājiet ceļu shēmu.

  • - Braucot virzienā no Jūrmalas uz Rīgu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), laikus ieņemt labo joslu, izvēlēties labo nobrauktuvi pirms viadukta, braukt taisni (zem viadukta), kad ieraugāt norādi uz viesnīcu, straujš pagrieziens pa labi (aptuveni 100 m pēc izbraukšanes zem viadukta).
  • - Braucot virzienā no Rīgas uz Jūrmalu pa A10 (Kārļa Ulmaņa gatve), jāseko ceļa norādēm uz starptautisko lidostu "Rīga". Uzbraucot uz viadukta, jāpaliek labajā joslā un griežot pa labi, nobraukt no viadukta, lai nokļūtu atpakaļ uz A10 jau pretējā virzienā. Kad esat uz A10, aptuveni pēc 100 m straujš pagrieziens pa labi uz Kalnciema ielu (labajā ceļa pusē redzama norāde uz viesnīcu).
  • - Braucot no starptautiskās lidostas "Rīga", pārbrauciet taisni pāri pirmajam regulētajam krustojumam. Aiz otrās autobusa pieturas "Rūdas" pirmā iela pa labi. Ielas kreisajā pusē redzama norāde uz viesnīcu.

Ar sabiedrisko transportu līdz lidostai "Rīga" nokļūsiet 5 minūtēs, bet līdz Vecrīgai 20 minūtēs. Rīgas Centrāltirgū vai Centrālajā dzelzceļa stacijā nonāksiet 25 minūtēs. Viena brauciena izmaksas ir 2.00 EUR, pērkot biļeti pie autovadītāja. Pērkot biļeti kioskā, cena vienam braucienam 1,15 EUR. Skatīt vairāk informācijas Rīgas Satiksmes mājaslapā.

 

Informācijai lūdzam zvanīt+371 67702718, +371 26323500 vai rakstīt hotel@hotelmara.lv

JAUNUMI

Oficiālā Rīgas tūrisma mājaslapa: www.liveriga.com

Oficiālā Latvijas tūrisma mājaslapa: www.latvia.travel

Kā arī iesakām apmeklēt vietni Enjoyedbyme.com iedvesmai un padomiem, apceļojot dzimto Latviju.

Un atceraties, Jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mūsu viesu uzņemšans nodaļas darbiniekiem,
lai noskaidrotu jebkuru radušos jautājumu. Mēs vienmēr esam atvērti un pieejami Jūsu ērtībai!

Sazinieties ar mums

Tel.: +371 67702718
Fakss: +371 67 702 708
E-pasts: hotel@hotelmara.lv

Privātuma politika

Vārds:


Telefons:
E-pasts:


Jūsu ziņa: